Super wakacje w Trojmiescie

W SAMYM SERCU TROJMIASTA !!!! 
“Bernadowo” -
3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w Gdyni
(dokładnie na granicy Sopotu i Gdyni), przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym

Mapa z Portalu: www.trojmiasto.pl
TrojmiastoKliknij  Bernadowo - Sopotkliknij Bernadowo-Gdynia

Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym domu (4 rodziny) na drugim piętrze w osiedlu domków jednorodzinnych . 

Dom w ktorym jest mieszkanie Kopie2  Widok z okna 

Do sopockiego Mola i plaży ok. 10 minut samochodem (ok 8,5 km) . W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy i trolejbusowy, kierunki: Sopot Molo, Gdynia.

Molo Sopot

OTO MOJE MIASTO NOCA >>>

Trójmiejski Park Krajobrazowy to nic innego jak duży obszar leśny ciągnący sie równolegle do wybrzeża morskiego. Wzdłuż południowej granicy miasta, od Gdańska przez Sopot do Gdyni. Pokrywający obszar moren- niewielkich wzniesień, które jednak w cudowny sposób urozmaicają nadmorskie Trójmiasto.
Pobliże tego lasu, dosłownie “za miedzą”, gwarantuje, nawet w nieplażową pogodę, wspaniały i urozmaicony wypoczynek. Znajdują się tu bowiem oznaczone szlaki turystyczne dla wędrówek pieszych i rowerowych, nie mówiąc już o zwolennikach joggingu !!!

Bez wątpienia jest to również super teren dla zwolenników podglądania natury. Las jest pełen ptactwa, saren no i oczywiście dzików ! Wczesną wiosną można dziki obserwować nawet na głównej trójmiejskiej arterii : ul. Grunwaldzkiej. ! Ale proszę się nie zniechęcać ! One są bardzo płochliwe i nie tak łatwo na nie w lesie trafić! Łatwiej i częściej napotkać sarny!

A zimą?

Las za domem zamienia się w teren sportów zimowych: narciarze biegowi,Na nartach w lesie saneczkarze, zwolennicy kuligów oraz zimowej jazdy konnej coraz częściej wykorzystują Trójmiejski Park Krajobrazowy jako teren weekendowego, jeżeli nie urlopowego, wypoczynku ! I chociaż coraz częściej spotkać można ludzi uprawiających te sporty, w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym jest nadal cicho i “pust

KuligKulig

 

Kalendarz rezerwacji

Formularz rezerwacji

WYPOSAZENIE:

Salon z aneksem kuchennym:
zestaw wypoczynkowy, telewizor, antena satelitarna, wieża stereo,
aneks kuchenny kompletnie wyposażony w naczynia, garnki, sztućce, lodówkę z oddzielnym zamrażalnikiem , kuchenkę elektryczną czteropalnikową z elektrycznym piekarnikiem .

duzy pokoj02    duzy pokoj

Salon

sypialnia: podwójne łóżko, szafa, komoda z szufladami

Sypialnia      Sypialnia

drugi pokój: kanapa dwuosobowa, stół, komoda

 Maly pokoj   Maly pokoj

Łazienka z prysznicem, umywalka, WC.

Lazienka

i dodatkowe, oddzielne WC.

 

 Warunki wynajęcia mieszkania:
1. Cena za dobę od obiektu wynosi : 130 zł.

2. Zaliczka :
Po dokonaniu rezerwacji, w przeciągu 10 dni, należy przekazać na moje konto w banku 20% całej należności za wynajem mieszkania tytułem zaliczki.

3. Reszta należności: Pozostała reszta należności powinna wpłynąć na moje konto najpóźniej na 24 godziny przed planowanym terminem wynajmu lokalu. Ewentualnie można przekazać gotówkę w dniu planowanego przejęcia mieszkania . Zapłata na końcu planowanego pobytu nie może być uiszczona.

4. Kaucja: wynosi : 200 zł
Kaucję należy uiścić w dniu przejęcia kluczy
. Kaucja zostanie oddana po przejęciu mieszkania przez właściciela lub osobę przez niego upoważnioną, jeżeli nie zostanie uszkodzone lub zniszczone wyposażenie mieszkania. /Jako wyposażenie rozumie się umeblowanie, wyposażenie kuchni jak i wbudowane lub wmontowane urządzenia. sanitarne, meble itd./.

Zapytania i zgłoszenia proszę kierować:
rezerwacja@mieszkanienalato.com

Formularz Rezerwacji >>>>


Letzte Aktualisierung:

Dienstag, 1. März 2011 

 

Suchmaschine für

Reise und Urlaub!
 

[Home] [Ferienwohnung] [Mieszkanie na lato] [Rezerwacja] [Imprezy]